PRALINKY s příběhem? To jsou pralinky, které ručně vyrábíme, plníme, zdobíme i balíme.  Čokoládové potěšení pro všechny mlsouny vyrábíme z poctivé čokolády obsahující 64% kakaa a vybrat si můžete z několika oblíbených náplní, jako jsou nugátový, pistáciový, karamelový nebo lískooříškový krém.  K pralinkám jsme si přidali ještě výrobu čokolád, které zdobíme a chutíme sušeným nebo kandovaným ovocem nebo oříšky. Naši nabídku náplní či zdobení neustále rozšiřujeme podle požadavků a přání našich zákazníků.

Všechny naše produkty balíme do atraktivních designových balíčků a krabiček. Naše klienty tak trochu rozmazlujeme a vymýšlíme pro ně neustále něco nového dle jejich specifických požadavků.

Doporučujeme naše pralinky použít jako netradiční reklamní předmět či dárek nejen proto, že jsou s příběhem, ale také proto, že jejich nákupem zákazník pomáhá dobré věci. Pokud si u nás klient objedná zboží, přizpůsobíme obal tak, aby co nejvíce ladil se záměrem, pro který jsou pralinky určeny.

Jako bonus můžeme do balíčků, či krabiček přibalit originální vzkaz, či logo.

A co je vlastně ten příběh, který naše pralinky prodává? Jsou to lidé, kteří nejen, že vyrábí pralinky srdcem, ale tím, že mohou pracovat, vracíme je zpět do života. Za každým z nich totiž stojí životní příběh, který si zaslouží pozornost. Jsou to naši mistři, kteří jsou právem na odvedenou práci hrdí a my s nimi!

Více informací na webu Pralinkárny.